Sezonul competițional 2017-2018 al Ligii a 4-a Bihor se încheie azi și poziționează echipa de seniori pe locul 4 la egalitate de puncte cu locul 3 (golaveraj superior) iar echipa de juniori pe primul loc, cucerind primul titlu de campioană pentru FC Universitatea Oradea. După un retur cu numeroase meciuri (câte două pe săptamână) urmează o ”vacanță intensă” cu examene (începe sesiunea) pentru studenții sportivi.

Doar în a doua parte a lunii iulie vor beneficia cu adevărat de vacanță studențească deoarece la sfârșitul lunii iulie încep pregătirile pentru sezonul 2018-2019.

Felicitări echipelor FC Universitatea (seniori și junior) pentru prestații și pentru reprezentarea Universității din Oradea în sezonul competițional 2017-2018.